Svarbiausios mentoriaus pareigos:

  1. Pasirašyti Mentoriaus sutartį. Be jos negausi užsienio studentų!
  2. Perskaityti mentoriams skirtą informaciją atidžiai ir nuosekliai. Stengtis klausti SM tokių klausimų, į kuriuos atsakymų tikrai nerandi.
  3. Padėti studentui sutvarkyti dokumentus (studento pažymėjimus, vizas ir pan.).
  4. Siekti susitikti iš pradžių bent kartą per savaitę, po to – pagal poreikį ir abipusį norą.
  5. Domėtis, kaip jiems sekasi, kokie jų patyrimai, pamokyti svarbiausių lietuviškų frazių, parodyti miestą. Kuo daugiau pastangų įdėsi – tuo geriau susidraugausite. Nebūk drovus, daug bendraukite.
  6. Padėti vieni kitiems.
  7. Informuoti užsienio studentą apie ESN Vilnius University organizuojamus bei kitus įdomius renginius Vilniuje ir Lietuvoje, todėl jei tik gauni kokios nors informacijos, būtų gerai, jei paskelbtum tai anglų kalba bendroje mentorių ir užsienio studentų Facebook grupėje, prie kurios būsite prijungtas savo SM.  Beje, jei patys kur nors dalyvaujate – pakvieskite ir kitus – studentai apsidžiaugs, jog rodote jiems dėmesį.
  8. AUKSINĖ TAISYKLĖ – pirmiausia perskaityti informaciją, daryti viską pagal ją, jei kažkas nesigauna – klausti grupės vyr. mentoriaus (SM), jis jau tikrai turėtų žinoti. Bet visgi, jei ir SM nežinos – kreipkitės į vieną iš ESN VU Valdybos narių (kontaktai). Dėl bendrabučio – atitinkamo bendrabučio administratorių, dėl migracijos – studijų koordinatorių.

 

Bendravimas iki užsieniečio atvykimo

Pasitikimas

Apgyvendinimas

Bendrabučiai

TPRS

Migracijos valdyba

Sveikata

Banko sąskaitos atidarymas

Kiti dalykai

Mentoriaus sutartis