Jei studentas paskirtas gyventi į studentų bendrabutį Saulėtekio al. 39 arba kitus Saulėtekio al. esančius bendrabučius:

  • Tiesiogiai kreipkitės į bendrabučio administratorę Danutę Verbickienę.
  • Jei studentas atvyksta administratorės nedarbo laiku arba nedarbo dienomis, mentorius privalo, iš anksto suderinęs su administratore, gauti raktus nuo kambario ir savarankiškai apgyvendinti studentą.
  • Padėkite studentui apsigyventi bendrabutyje (parodykit, kur yra virtuvė, dušai, interneto kambarys...).
  • Atvykęs studentas, ne vėliau kaip sekančią darbo dieną, privalo atvykti pas bendrabučių administratorę Danutę Verbickienę (Saulėtekio al.39). Atvykęs studentas privalo susipažinti ir pasirašyti vidaus tvarkos taisykles bei sutartį ir  gauti mokestinius dokumentus.
  • Padėkite atvykusiam studentui susimokėti visus privalomus mokesčius nurodytais terminais.
  • NAUJA! Mentorius pas D. Verbickienę privalo studentą lydėti ne tik pasirašyti sutarties, bet ir prieš studentui išvykstant semestro pabaigoje tam, kad įsitikintų, jog Erasmus studentas nėra skolingas bendrabučiui, nėra pridaręs žalos ar kitaip neatsiskaitęs su bendrabučio administratore.

  Administratorė: Danutė Verbickienė,  Telefonas: (5)269 8848

  El. paštas: [email protected]

   

   

  Darbo valandos:

  I – IV:  8:00 – 16:00

  V:     8:00 – 14:00

  Pietų pertrauka: 12:00 – 13:00

  Informacija apie  gyvenimo sąlygas bendrabutyje. Internetas yra bevielis ir kabelinis. Norint naudotis kabeliniu internetu, kabelį galite įsigyti pas administratorę arba bet kurioje elektroninių prekių parduotuvėje.  Kambariai yra dviviečiai arba triviečiai. Dažniausiai reikia nusipirkti visus reikiamus indus ir kitas buitines priemones. Studentai gaus patalynę, kurią galės keistis pagal bendrabučio administratorės nustatytą tvarkaraštį. Viename aukšte yra 2 gyvenamieji blokai: 1 virtuvė ir 1 dušas, jie kiekvieno aukšto bloke yra bendri. 2 kambariai vienas šalia kito turi bendrą tualetą. Yra skalbimo mašinos ir galimybė skalbtis kaimyninėje skalbykloje. Šalia Saulėtekio al. yra parduotuvė IKI, vaistinė ir kavinė, keletas bankomatų.

   

   

   Jei studentas paskirtas gyventi į studentų bendrabutį Didlaukio g. 59:

  •  Budėtojas dirba visą parą, todėl rakto iš anksto imti nereikia. Jį gausite atvykę į bendrabutį kartu su studentu.
  •  Visus dokumentus, susijusius su susitarimo pasirašymu ir mokesčiais, reikia tvarkytis pas Saulėtekio bendrabučio administratorę Danutę Verbickienę ( Saulėtekio al. 39 ).

  Informacija apie gyvenimo sąlygas bendrabutyje. Internetas visame bendrabutyje yra kabelinis. Kambariai yra dviviečiai ir triviečiai. Du kambariai (dvivietis ir trivietis) dalinasi dušu ir tualetu. Viename aukšte skirtingose koridoriaus pusėse yra po virtuvę.  Galima naudotis bendrabučio patalyne. Buitinius daiktus maisto gamybai ir buičiai reikia įsigyti patiems. Netoli bendrabučio yra prekybos centras IKI, vaistinė.

   

   

   Jei studentas paskirtas gyventi į studentų bendrabutį Olandų g. 51.

  • Bendrabutį administruoja Accommodation officer (Agata Četverikova). Papildomai niekur kreiptis nereikia.
  • Svarbu yra informuoti Accommodation officer apie tikslią studento atvykimo datą ir laiką. Studentas gali atvykti ir apsigyventi bendrabutyje bet kurio paros metu bet kurią savaitės dieną, jei Accomodation Officer yra iš anksto informuota apie jo tikslią atvykimo datą ir laiką.
  • Kiekvienam mentoriui prieš maždaug savaitę iki studento atvykimo bus atsiųstas laiškas, kada ir kartu su studentu atvykti  pasirašyti sutarties . Atvykęs studentas privalo susipažinti ir pasirašyti vidaus tvarkos taisykles ir susitarimą bei gauti kitus mokestinius dokumentus. Jeigu tokios informacijos negavote, atvykite tą pačią arba kitą darbo dieną.
  • Padėkite atvykusiam studentui susimokėti visus privalomus mokesčius nurodytais terminais.

   

  Accommodation Officer: Agata Česnovič, 8-5-2687168

  El. paštas: [email protected]

  Adresas: Olandų g. 51, Vilnius, 105kab.

  Darbo valandos:

  I – IV:  7:30 – 16:30

  V:     7:30 – 15:15

  Pietūs  12:00 – 12:45

   

  Informacija apie gyvenimo sąlygas bendrabutyje. Internetas visame bendrabutyje yra bevielis. Prisijungimas vykdomas per Eduroam sistemą (daugiau informacijos https://www.ittc.vu.lt/prieiga-prie-tinklo/eduroam). Kambariai yra dviviečiai ir triviečiai. Du kambariai (dvivietis ir trivietis) dalinasi dušu ir tualetu. Viename aukšte skirtingose koridoriaus pusėse yra po virtuvę.  Bendrabučio pirmame aukšte yra skaitykla. Patalynė  yra mokama 5,79eur per mėnesį, studentas keičiasi ją pats du kartus per mėnesį. Buitinius daiktus maisto gamybai ir buičiai reikia įsigyti patiems. Bendrabučio rūsyje yra mokamos skalbyklos paslaugos. Šalia bendrabučio yra prekybos centras Express Market, nusileidus kalnu žemyn link Petro ir Povilo bažnyčios, yra prekybos centras Maxima ir vaistinė.

  !!! Atsiradus nenumatytiems atvejams ar kilus neaiškumams dėl apgyvendinimo visuose VU    bendrabučiuose, visada pirmiausia kreiptis į Accommodation Office. Daugiau informacijos apie apgyvendinimą ir kainas galite rasti interneto puslapyje http://www.vu.lt/en/studies/practical-information/56-studies/studies/389

  Informacija atnaujinta 2016 m. liepą

  TPRS

  Migracijos valdyba

  Sveikata

  Banko sąskaitos atidarymas

  Kiti dalykai

  Mentoriaus sutartis        

  Mentoriaus pareigos               

  Bendravimas iki užsieniečio atvykimo

  Pasitikimas

  Apgyvendinimas