Paklauskite savo mentoree, kokiame VU padalinyje studijuos. Ši informacija reikalinga, norint pasitikslinti jo pasirinktą VU bendrabutį arba nukreipiant pas atitinkamus asmenis dėl apgyvendinimo VU bendrabučiuose (aktualu TVM ir Lituanistinių studijų studentams).

Jei studentas nuomosis butą, daugiau informacijos puslapio apačioje.

 

Accomodation Office (Olandų g. 51, Vilnius, 105k). Čia koordinuojamas visų studijuoti į VU atvykstančių užsienio studentų apgyvendinimas, išskyrus atvykstančius į TVM ir į įvairius kalbos kursus Lituanistinių studijų katedroje (apie juos informacija žemiau).

apie juos informacija žemiau).

Iš anksto informuoti studentą, kad norėdamas apsigyventi VU bendrabutyje, privalo pildyti elektroninį prašymą per sistemą. Atitinkamai mainų studentai prašymą pildo: http://www.vu.lt/en/studies/exchange-students/enrolment-procedure, o nuolatinių studijų studentai prašymą pildo http://www.vu.lt/en/studies/degree-students/admission  . Kontaktinis asmuo apgyvendinimo klausimais:

Accommodation officer: Agata Četverikova

Tel. 8 – 5 – 2687168

El. paštas: [email protected]

TVM. Jeigu studentas atvyksta studijuoti į VU TVM, tuomet visais apgyvendinimo klausimais reikia kreiptis ir bendradarbiauti su TVM apgyvendinimo koordinatoriais: Justė Bliujūtė ( [email protected] ) ir  Sandra Čičinskaitė ( [email protected] ).

Kalbos kursai. Jeigu studentas atvyksta į įvairius kalbos kursus Lituanistinių studijų katedroje, kontaktinis asmuo apgyvendinimo klausimais bus administratorius Andrius Apinis. El. paštas [email protected].

 

Likus porai savaičių iki naujo semestro, Accommodation office turėtų informuoti studentus, į kuriuos bendrabučius jie yra paskirti. Jeigu studentas tokio laiško negavo arba turite kokių nors klausimų, reikia kreiptis į Accommodation Officer.

 

Būsto nuoma

Jei studentas norės nuomotis būstą, padėk jam. Pasiūlyk keletą nuomos skelbimų svetainių (aruodas.lt, domoplus.lt ir pan.), taipogi ESN partnerius: „Rent Vilnius“ ir „UniPlaces“.

Dažnai savarankiškai būstą pavyksta susirasti tik studentui jau būnant Lietuvoje, taigi gali tekti keletą dienų pagyventi viešbutyje arba hostelyje ir tuo metu intensyviai ieškoti būsto. Populiarios vietos – „Corner Hotel“, „Jimmy Jumps House“ ir kiti.

 

Informacija atnaujinta 2016 m. liepą. 

 

Bendrabučiai

TPRS

Migracijos valdyba

Sveikata

Banko sąskaitos atidarymas

Kiti dalykai

Mentoriaus sutartis        

Mentoriaus pareigos               

Bendravimas iki užsieniečio atvykimo

Pasitikimas